ŠPECIÁLNA MOŽNOSŤ PRE TANEČNÍKOV – REZIDENČNO!

♾ Staň sa súčasťou festivalu a využi jedinečnú možnosť zažiť kreatívny lab pod vedením svetovej tanečnice KHOUDIA TOURE a zároveň príležitosť vystúpiť na festivale Tanečno 2021!

♾ 17. augusta sme si pre Vás ako warm-up pred začiatkom festivalu pripravili exkluzívnu novinku!

♾ Hľadáme 15 tanečníkov, ktorí strávia predfestivalový deň intenzívnym workshopom s našou zahraničnou lektorkou a budú mať možnosť s ňou zažiť kreatívny tanečný lab, ktorý vyústi do tvorby krátkeho predstavenia, ktoré bude odprezentované na vyvrcholení festivalu – TANEČNO SHOW, v sobotu 21. augusta.

♾ Podmienky:
– Hľadáme pokročilých tanečníkov starších ako 15 rokov, bez ohľadu na tanečný štýl, akému sa venujú.
– Účastníci budú okrem „Rezidenčna“ k dispozícii aj ostatné festivalové dni na krátke skúšky pred záverečným vystúpením.
– Účasť na exkluzívnom kreatívnom labe je BEZPLATNÁ, 15 tanečníkov má tak možnosť zažiť jedinečný kreatívny proces s významnou svetovou tanečnou osobnosťou KHOUDIA TOURE a vystúpiť na vyvrcholení festivalu v spoločnosti profesionálnych tanečníkov.

♾ Ako sa prihlásiť?
– Ak chcete byť súčasťou Rezidenčna, pošlite nám email na organizacno@tanecno.sk, kde nám napíšete niečo o sebe a priložíte vaše minútové tanečné video (improvizácia).
– Prihlásiť sa môžete do konca júla, výsledky výberu tanečníkov oznámime do 3. augusta.

♾ Bude nám spolu REZIDENČNO!

Prečítaj si tiež
TANEČNO MÁ DOSKY!

TANEČNO MÁ DOSKY!

TANEČNO MÁ DOSKY!Veľmi sa tešíme! Naša najnovšia inscenácia YOLT - You only live twice získala...

REZIDENČNO 2023

REZIDENČNO 2023

Celodenný kreatívny lab konajúci sa pred začatím festivalu pod vedením zahraničnej choreografky, ktorý vyústi do tvorby krátkeho predstavenia prezentovaného priamo na festivale!