Vyberte stranu

2% pre tanečno

POTREBUJEME VÁS

Tanečno po piatich rokoch existencie vyrástlo aj vďaka vašej podpore; už to nielen Oravský festival tanca a pohybu, ale aj celoročné aktivity, pravidelné predstavenia a workshopy, autorská umelecká tvorba, spolupráca so zahraničnými tanečníkmi a rozvíjanie Slovenskej tanečnej komunity.  

Vyžaduje si to však veľa práce a odhodlania a ani to niekedy nestačí, nakoľko momentálna situácia je pre živé umenie viac než nepriaznivá. Okrem vašej nekonečnej podpory vás preto chceme požiadať aj o vaše 2%, ktoré nám z neba nepadajú, ale dokážu nám pomôcť pokračovať v našom úsilí.

2% z dane sú pre nás kľúčové. Každý jeden dar pre nás znamená možnosť ďalej bojovať, aby bol tanec súčasťou plnohodnotného kultúrneho života. Ak máte vo svojom okolí kamarátov, susedov či rodičov, ktorí sa ešte nerozhodli komu svoje 2% venujú, posuňte im správu o našej činnosti!

Potrebujeme vás ale najmä pri podpore živého umenia. Šancu máte už tento víkend v rámci prvého podujatia „Kultúra s Tanečnom“. Tešíme sa na vás! https://www.facebook.com/events/231137522427225
Aj vďaka vám nám bude spolu: Organizačno, registračno, technično, dramaturgično, finančno, logistično, propagačno, produkčno…

 TANEČNO!

Prečítaj si tiež
KULTÚRNO PASS

KULTÚRNO PASS

6. ročník festivalu Tanečno sa bude konať v dátumoch 17-21.08.2022 a opäť privíta unikátne...