Často kladené otázky

MÔŽEM SA PRIHLÁSIŤ NA WORKSHOP AJ KEĎ SOM NIKDY NETANCOVAL?

Samozrejme! Tanečno workshopy sú určené pre širokú verejnosť a teda aj pre úplného začiatočníka. Stačí ak si vyberieš workshop podľa tvojej vlastnej úrovne a náročnosti. Úrovne a odporúčania pre koho sú konkrétne lekcie zamerané nájdeš v popisoch workshopov. Ps. určite neprehliadni workshopy typu jóga či pilates, k tomu potrebuješ len flexibilné nohavice:)

MÔŽEM SA ZÚČASTNIŤ VŠETKÝCH TANEČNÝCH WORKSHOPOV?

Áno, je možné si zakúpiť permanentku na VŠETKY tanečné workshopy. Je však dôležité aby si myslel na svoje telo a limity. Po každom workshope by si si mal vyčleniť čas i na oddych a dodržiavať poriadny pitný režim! Naši lektori sa totiž snažia do hodinových workshopov natiahnuť čo najviac skúseností a to dá proste zabrať.

AKO PREBIEHA REGISTRÁCIA NA WORKSHOPY?

Úplne jednoducho. Vyber si svoj workshop(y),
(klikni na obrázok) , zašli nám tvoj mail a o ostatnom ťa budeme informovať včas! Ak sa nemôžeš zúčastniť, potrebuješ sa prehlásiť alebo si vymeniť nejaké workshopy – nie je problém. Stačí nám len napísať:)

DAJÚ SA LÍSTKY NA WORKSHOPY A PREDSTAVENIA ZAKÚPIŤ AJ PRIAMO NA MIESTE?

Jasné, že je dajú. Treba však myslieť na to, že niektoré workshopy môžu mať obmedzenú kapacitu a preto je lepšie, si miesto rezervovať online. Takto sa nestane, že sa na workshop “nezmestíš”:)

MÁM ČO ROBIŤ NA TANEČNE AK NETANCUJEM??

Super otázka:) Tanečno nie je len o drine v telocvični a vedených workshopoch. Každý rok obohacujeme program pre divákov (ne-tancujúce typy) ako sa len dá. Napríklad určite nezmeškaj večerné predstavenie v kultúrnom dome alebo program na amfiteátri. Na Tanečno každoročne zavítajú veľké mená z tanečného sveta (od folklóru cez hip hop až k súčasnému tancu) a na to sa naozaj oplatí prísť pozrieť.

KDE SA FESTIVAL ODOHRÁVA, AKO SA KU NÁM DOSTAŤ? KDE PRESPAŤ??

Festival sa odohráva primárne v meste Námestovo (okrem jedného tanečného workshopu) ktoré sídli na severe Slovenska. Dostať sa ku nám nie je žiaden problém. Či už ideš autom alebo autobusom nemáš sa kde stratiť. Námestovo je okresné mesto a okrem nášho (výborného) festivalu sa tu nudiť určite nebudeš. V meste je možné sa ubytovať hneď vo viacerých menších hoteloch či ubytovniach v okolí. Okrem nášho festivalu tak máš možnosť okúsiť oravský región naplno. Zaplávať si v oravskej priehrade, previesť sa na lodi na ostrov, zajazdiť na koni na ranči a mnoho ďalšieho. Nie je náhoda, že sa Tanečno organizuje práve tu, lokalitu sme si vybrali z čistej lásky k tomuto miestu!
MÁŠ VIAC OTÁZOK? V POHODE – OD TOHO TU PREDSA SME. LEN SA PÝTAJ!