„Tanečno“ nám bude už siedmy rok!

SVETOVÝ TANEC NA ORAVE

🌀🌀🌀 16-20/08/2023 🌀🌀🌀 

Námestovo, Slovensko

„Tanečno“ nám bude už siedmy rok!

Už po siedmykrát sa v Námestove na Orave uskutoční multižánrový tanečný festival, ktorý je oslavou tanca a pohybu vo všetkých jeho podobách.

🌀 Opäť vás čaká 5 dní plných tanečných predstavení, workshopov, vystúpení, diskusií a sprievodných aktivít, ktoré predstavujú a približujú všetky podoby tanca s fokusom na jeho súčasné a inovatívne formy. Tešíme sa, že na Orave privítame jedinečné osobnosti, ktoré svojim prístupom a inovatívnosťou inšpirujú umeleckú komunitu.

🌀 Siedmy ročník festivalu chce opäť priniesť pohyb bližšie k vám. Podujatia vo viacerých špecifických lokalitách prístupných verejnosti, široká škála workshopov pre skúsených i neskúsených milovníkov tanca, pohybu a divadla, či sprievodný program ktorý dá možnosť bližšie pričuchnúť k rôznym aspektom tanečného umenia. To všetko prepája neuveriteľná energia, ktorú nám už siedmy rok pomáhate vytvárať a ktorá sa na našom festivale už stala povestnou.

🌀 Chceme s vami tráviť viac času – Tanečno je aj možnosť si spoločne zatancovať, porozprávať sa a užiť si letné dni pri Oravskej priehrade. Veríme, že takto môžeme budovať komunitu, ale aj ukázať verejnosti umenie zblízka. Určite si preto rezervujte všetky dátumy, nudiť sa nebudete!
Všetky informácie nájdete už čoskoro na sociálnych sieťach a na našej webovej stránke, kde už čoskoro začneme predstavovať program.

Tanečno je pre nás už 7 rokov šťastia. Nenechajte si ho ujsť.
Bude nám spolu TANEČNO!

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

 

Prečítaj si tiež
OPÄŤ NÁM BUDE TANEČNO!

OPÄŤ NÁM BUDE TANEČNO!

💠 OPÄŤ NÁM BUDE TANEČNO! 💠14.-18.08.2024Námestovo, Slovensko Pri príležitosti dnešného svetového...

2% pre Tanečno

2% pre Tanečno

Ešte vaše 2% a bude nám spolu Tanečno!  Tanečno počas siedmych rokoch existencie vyrástlo aj vďaka...